Holiday homes, vacation rentals, farm houses and apartments in Umbria.

Umbria is het groene hart van Italie
Hier een vakantieverblijf in de buurt van Orvieto,
met mooi uitzicht op Lago Corbara.
Overzicht van alle vakantiehuizen in Umbrie

English

Boerderij met zicht op Lago Corbara, Orvieto, met 3 appartementen: Il Belvedere

Zoek een vakantiehuis in Umbrie op datum of speciale karakteristieken

Zoek vakantiewoning in Umbrie op de kaart van Umbrie

Zoek aanbiedingen en last minute prijzen van vakantiewoningen in Umbrie

Blog over Umbrie, actief sinds begin 2005

Wie zitten er achter Villa in Umbria, waar komen we vandaan en waar staan wij voor?

Homepage van verhuurorganisatie Villa in Umbrie


Deze boerderij, omgebouwd tot vakantiehuis, heeft drie appartementen omringd door de beroemde wijngaarden van Orvieto, in Umbrië. Mooi gesitueerd met uitzicht over het meer van Corbara, 10 km van de A1, 13 km van Orvieto en 16 km van Todi.

De boerderij heeft een appartement met drie slaapkamers, een appartement met twee slaapkamers en een appartement met één slaapkamer. Alle drie de appartementen komen uit op hetzelfde terras met uitzicht over het meer van Corbara. Ieder appartement heeft zijn eigen privé terras. Het zwembad, eveneens met uitzicht over het meer, ligt naast het vakantiehuis.

Bekijk de video van Il Belvedere

Holiday home close to Orvieto in Umbria: the pool and view

Il Belvedere - house and pool   Il Belvedere - holiday rental Orvieto: the rental

De drie appartementen van Il Belvedere zijn vernoemd naar de wijnen : Rosso, Bianco en Rosato (rood, wit en rosé).

Rosso is het grootste appartement met drie slaapkamers (twee met een dubbel bed en de derde met twee enkele bedden), twee badkamers (een met bad en de ander met douche), een keuken met 4 pits gasstel en grote ijskast met apart vriesdeel. Er is ook een gescheiden woonkamer. De totale oppervlakte van dit appartement is 80 m2.

Il Belvedere - holiday rental Orvieto: apartment rosso   Il Belvedere - holiday rental Orvieto: apartment rosso

Il Belvedere - holiday rental Orvieto: apartment rosso Il Belvedere - holiday rental Orvieto: apartment rosso Il Belvedere - holiday rental Orvieto: apartment rosso

Il Belvedere - holiday rental Orvieto: apartment rosso   Il Belvedere - holiday rental Orvieto: apartment rosso

Het appartement Bianco heeft twee slaapkamers (een met dubbel bed en de ander met twee enkele bedden), een badkamer met douche en een keuken. In de keuken staat een slaapbank, een 4 pits gasstel en een kleine ijskast. De keuken is 15 m2, de badkamer is 5.5 m2, een slaapkamer is 14.5 m2, de andere slaapkamer is 10.2 m2.

Holiday home close to Orvieto in Umbria: apartment bianco Holiday home close to Orvieto in Umbria: apartment bianco Holiday home close to Orvieto in Umbria: apartment bianco

Holiday home close to Orvieto in Umbria: apartment bianco   Holiday home close to Orvieto in Umbria: apartment bianco

Het appartement Rosato heeft een slaapkamer met een dubbel bed, een badkamer met douche en een keuken met slaapbank. Dit appartement is ook geschikt voor rolstoelgebruikers. De woonkamer is 16m2, de slaapkamer is 16 m2 en de badkamer is 6 m2.

Holiday home close to Orvieto in Umbria: apartment rosato   Holiday home close to Orvieto in Umbria: apartment rosato

Holiday home close to Orvieto in Umbria: apartment rosato Holiday home close to Orvieto in Umbria: apartment rosato Holiday home close to Orvieto in Umbria: apartment rosato

Ieder appartement heeft sateliet televisie. Er is een wasmchine voor algemeen gebruik. De auto's worden op het terrein geparkeerd, een trap met 13 treden leidt naar de appartementen die op de eerste verdieping liggen. Het huis is tegen een heuvel aangebouwd : terrassen, tuin en zwembad liggen op hetzelfde niveau als de appartementen.

Het zwembad van 6m x 12m ligt naast het vakantiehuis. De diepte varieerd van 0.9m tot 1.20m. Het zwembad is omgeven door gras en terrassen met ligbedden en parasols. Het uitzicht over het meer van Corbara is uniek.

Boerderij met zicht op Lago Corbara: voorkant   Boerderij met zicht op Lago Corbara: het zwembad

Il Belvedere ligt op 13 km van het centrum van Orvieto. Todi ligt op 16 km. Vanuit Orvieto gaan regelmatige treinen naar Rome. 5 km verderop ligt Civitella del Lago waar ook een aantal winkels zijn. Grote supermarkten liggen vlakbij Orvieto. Op loopafstand is een restaurant (je ziet het liggen vanuit de tuin). Op 3 en 5 km afstand liggen nog meer restaurants.

Boerderij met zicht op Lago Corbara: uitzicht   Boerderij met zicht op Lago Corbara: het uitzicht

De omringende wijngaarden zijn van de eigenaren van Il Belvedere. Zij wonen zelf in Baschi op een 6tal km afstand en komen iedere dag even voorbij voor de gasten, de poezen, onderhoud van de tuin en de wijngaarden. Zij zijn discreet en verstoren de rust van de gasten niet.

De omgeving van Orvieto is vooral beroemd door de witte wijnen, maar laat vooral ook niet de rode wijnen aan uw neus voorbij gaan.

De boerderij ligt in het natuurpark van de Tiber (Parco fluviale del tevere). U kunt hier mooie wandelingen maken. U kunt door de "Forello Gorge" varen van het meer van Corbara tot aan Todi. Er kunnen ook kano's gehuurd worden (2km). Een manege is op 4 km en een tennisveld op 2 km. Zwemmen is in het meer verboden !

Holiday home close to Orvieto in Umbria: house and pool

De prijzen van boerderij Il Belvedere:

Appartement

Juli en augustus

Mei, juni en september

Eindschoonmaak

Rosato, 1 slaapkamer

500

350

35

Bianco, 2 slaapkamers

650

500

45

Rosso, 3 slaapkamers

775

600

55

De prijzen zijn alles inclusief (beddegoed, handdoeken voor gebruik binnen, eindschoonmaak en energiekosten), afgezien van de verwarming in de koude maanden en de eindschoonmaak zoals boven in de tabel staat. Gasten nemen zelf handdoeken voor bij het zwembad mee.

Hoe kunt u deze boerderij boeken: u kunt contact met ons opnemen (info@villainumbria.com of kijk op de contact us pagina) en uw vragen stellen. Wij geven binnen 24 uur antwoord.

Mocht u willen boeken dan vragen de eigenaren 30% van de huur als aanbetaling. U kunt de resterende huur een maand voor aankomst voldoen. De eigenaren vragen een borg van 150 euro.

Holiday home close to Orvieto in Umbria: pool and view   Holiday home close to Orvieto in Umbria: pool and more views

Bookmark deze boerderij bij Orvieto in Umbrie

Beginpagina van website verhuurorganisatie in Umbrie www.villainumbria.com

Neem contact op met de verhuurorganisatie Villa in Umbria

Volg ons op twitter en blijf op de hoogte van wat er in Umbrie te doen is: concerten, dorpsfeesten, markten en veel meer!
Informatie over Umbrie (Italie) met foto's. In het engels.

Overzicht van alle vrijstaande vakantiehuizen met zwembad te huur in Umbrie
Overzicht van alle appartementen en agriturismo te huur in Umbrie

Vakantiehuisjes
en villa's:
Prive villa met zwembad voor 12 - 24 gasten, met restaurant voor eigen gebruik
Badia - mooie vakantie villa op de grens Umbrie - Toscane voor maximaal 12 personen
Mooi gelegen vakantiehuis voor 6 of 7, met prive zwembad in Umbrie
Vakantiehuis met zwembad in Tuoro sul Trasimeno
Boutique villa te huur in Umbrie op de grens met Toscane
Vakantiehuis in centrum Preci, met zwembad
Twee vrijstaande vakantiehuizen die een zwembad delen, bij Umbertide in Noord Umbrie
Ruime villa in Umbrie met prive zwembad
Vakantiehuis in midden Umbrie, met prive zwembad. Voor 6 personen
Landhuis in Umbrie met prive zwembad, voor 12 personen.
3 slaapkamer vakantiewoning met prive zwembad in Umbrie
Moderne en luxe vakantie villa in Umbrie op de grens met Toscane
Villa op een uur van Rome, loopafstand naar een dorp, luxe 4 slaapkamer met prive zwembad, optimale privacy.
Casetta Meloni - schattig huisje te huur in Umbrie met zwembad, 1 slaapkamer, prive tuin.
Colle Arponi - centraal gelegen prive vakantiewoning met prive zwembad in Umbrie
17e eeuw landhuis in centraal Umbrie voor 10 personen
Luxe villa met snooker kamer en prive zwembad met buiten keuken in Umbrie
Oude boerderij in Umbrie voor 14 met prive zwembad
Schattig vrijstaand huis met zwembad in Umbrie, Campello sul Clitunno
Vakantiehuis voor 6 of 7, met prive zwembad en prachtige tuin
Prive vakantiehuisje met 2 slaapkamers. Groot zwembad.
Comfortabele vakantiewoning voor 10 in Zuid Umbrie.
Vrijstaande eenvoudige vakantiewoning met groot zwembad, prachtig uitzicht. Drie slaapkamers.
Twee vakantiehuisjes (oude Umbrische uitkijktoren en de verbouwde stal). Drie slaapkamers totaal.
Luxe villa te huur  met 6 ensuite slaapkamers. Groot zwembad.
Prachtige ruime villa met 5 ensuite slaapkamers, zoutwater zwembad en zeer ruime tuin met voetbal veldje, volleybal en meerdere terrassen.
Vakantiewoning met omheind zwembad op de Umbrie-Toscane grens
Antiek vrijstaand vakantiehuis met prive zwembad, voor 6 tot 11 personen
Antieke villa in centrum Preci, prachtig wandelgebied. Gebruik zwembad en met schitterende terrassen met uitzicht
Bungalow met prive zwembad en eigen tuin in Tuoro sul Trasimeno. Voor 4 personen maximaal.
Vakantiehuis met 5 slaapkamers en prive zwembad
Luxe villa met airconditioning voor 12 in Zuid Umbrie
Ecologische vakantievilla in Umbrie, met zicht op Spoleto.
Luxe villa met snooker en zwembad in Umbrie, bij Foligno
Schitterende vakantie villa bij Todi in Umbrie, Italie
Vakantie villa voor 12 in Noord Umbrie
Vakantievilla in Tuoro, met zwembad. Voor 7 personen. Ten noorden van het Trasimeense meer.
Centraal gelegen villa in Umbrie
Vakantiewoning met prive zwembad op Umbrie-Toscane grens, 4 slaapkamers
Prachtig landhuiste huur in midden-Umbrie
Prachtige prive villa met zwembad bij Spoleto
Prettig vakantiehuis met weelderige tuin bij Ficulle, Orvieto

Appartementen
met zwembad:
Vakantiehuis op loopafstand van Montefalco in Umbrie, met zwembad en schitterend uitzicht
Agriturismo Fabro - kleinschalige biologische boerderij op de grens Umbrie-Toscane
Mooie appartementen voor 2 tot 6 personen met prive terrassen op 10 minuten van Gubbio in Umbrie
Kleinschalige olijfolie boerderij met twee appartementen en zwembad, dichtbij Assisi in Umbrie
Agriturismo - truffelboerderij, 6 appartementen elk met 1 slaapkamer. Zwembad.
Vakantiehuisjes op loopafstand van Lisciano Niccone, Umbrie
Agriturismo Pietralunga - vakantieboerderij op loopafstand van Pietralunga in Umbrie
Agriturismo boerderij bij Tuoro en Passignano, trasimeense meer
Agriturismo in hartje Umbrie met 4 mooie appartementen en enorm zwembad.
Twee slaapkamer appartement met zicht trasimeense meer en prive terras
Opgeknapte boerderij met 3 appartementen te huur bij Todi in Umbrie
Luxe appartementen in midden Umbrie: Bellissima Locanda
Vakantie op een boerderij met 3 appartementen
Prachtige huisjes met tuin in oud dorpje, die een zwembad delen. Tien minuten van Spoleto.
Agriturismo op de grens tussen Umbrie en Toscane, met zwembad. Restaurant. Appartementen voor 2 tot 6 personen.
Vakantie appartementen tussen Gubbio en Perugia
Vier ruime appartementen met zwembad bij Cortona Italie
Appartementen en een huisje te huur aan de rand van Paciano, op de grens Toscane-Umbrie. Appartementen voor 2 tot 6 personen.
Huisje (2+2) in verbouwde boerderij in Umbrie
5 ruime appartementen met elk twee slaapkamers ten noorden van het Trasimeense meer
Vakantie appartement te huur in Tuoro sul Trasimeno, Umbrie
Boerderij met zicht op Lago Corbara, Orvieto. 3 appartementen met 1, 2 en 3 slaapkamers. Zwembad.
Burcht met vakantiewoningen in Umbrie
Oud klooster met appartementen, zwembad, tennisbaan en op loopafstand van Lugnano
Agriturisme met 3 appartementen en zwembad. Restaurantje van de eigenaren.
Vakantieappartementen met 20 meter zwembad, in zuid Umbrie
Vakantie in de natuur van Umbrie, appartementen voor 2 - 6 personen in de prachtige natuur
Vakantiehuis met appartementen in de natuur, 1 of 2 slaapkamers. Groot zwembad, rust en mooi uitzicht.
Il Riccio - 2 slaapkamer appartement in Noord Umbrie, met prive terras en tuin
La Bella Cortona luxe vakantiewoningen op de grens Umbrie Toscane, bij Cortona
Vakantiewoning in Umbrie tussen Castel Rigoni en Magione, met 9 appartementen en groot zwembad
Vakantiehuisjes bij wijnboer in hartje Umbrie te huur, met zwembad. Kleinschlig.
Appartement voor 4 in de heuvels achter Assisi (Umbrie). Zeer betaalbaar en uitstekende kwaliteit.
Vrijstaande vakantiehuisjes bij Montone, met tennis en zwembad
Vakantiewoning bij Todi - 3 ruime appartementen
Eenvoudige appartementen te huur (met zwembad) bij het trasimeense meer in Umbrie.
Kleinschalig vakantiecomplex in Noord Umbrie


Appartement in
centrum:
Luxe, licht en ruim vakantiehuis in centrum van Spello, met terras en tuin. Voor 2 tot 4 personen
Huurhuis in Perugia centrum voor 6, vakantie of langer

Anders:
Prive villa op loopafstand van dorpje Tuoro, met zicht op het Trasimeense meer
Romantisch huisje te huur op loopafstand van San Giustino, op de Umbrie-Toscane grens. Langs riviertje waarin gezwommen kan worden.

Prijslijsten

FAQ

We hebben een aantal activiteiten voor u op een rijtje gezet.
Kaarten van Italie en Umbrie
Een aantal links naar vliegvelden in de buurt en ook de treinverbindingen.
Redenen genoeg om naar Umbrie te gaan en een huisje bij ons te boeken.
Meer informatie over Umbrie, in links
Voorwaarden bij het boeken en huren van een van de vakantiehuizen op www.villainumbria.com
Neem contact met ons op

Rolstoelvriendelijk
Op vakantie met honden

Fietsen in Umbrie
Wandelen in Umbrie

 
HUIS KOPEN?

Site Map

 

VillainUmbria.com home pagina 
Email 

Zoek vakantie in Umbrie op data
Zoek vakantie in Umbrie op de kaart van Umbrie

Overzicht van alle villas en vrijstaande vakantiehuisjes in Umbrie: alle villa's in Umbrie

Overzicht van alle appartementen en agriturismo vakanties in Umbrie: appartementen en agriturismo te huur in Umbrie

Speciale aanbiedingen voor vakantie in Umbrie: aanbiedingen en Last minute Umbrie, Italie

De nieuwe aanwinsten van Villa in Umbria: nieuwe vakantiewoningen in Umbrie

Villas en vrijstaande vakantiehuizen in Umbrie:
La Casella; La Stesi; La Torre; La Tufaia; La Villa; San SavinoTodi VakantiewoningVakantiehuis UmbrieSpoleto villa; Casa Rosa e Casa Pietra; Casale Penna; Villa Pino; Villa Lavanda; San Martino; Badia; Casale Cipresso; Villa Serena; Casa Vista Lago; Villa La Chiusa bij Tuoro; Villa Carsulae; Countryhouse Chianina; Villa Ecologica; Villa Sanna; Villa Bazzarri; Casa Svedesi; Casale Marsciano; Il Campello; Villa Foligno; Colle Arponi; La Camilla; Trasimeno Bungalow; Villa Pascoli; Casa Lago Trasimeno; Vakantie villa Fratta Todina; Vista Orvieto; I Gemelli; Casa del Papa; Il Camino; La Dunarobba; Casa Lippiano; Casale Padronale;

1 slaapkamer appartementen met zwembad in Umbrie:
Agriturisme Umbrie; Agriturismo Massa Martana; Casa Paciano; Biologische boerderij; Borgo Trevine; Casa Porcospino; Il Ranco; Klooster in Umbrie; Il Borgo; Agr. Niccone; Borgo Spoleto; Agri Uliveto; Vakantiewoning La Pergola; Il Belvedere; Villa Bazzarri; Montone Rental; Agriturismo Pietralunga; A Montefalco; Bellissima Locanda; Bellavista; La Vigna; Agriturismo Il Frutteto;

2 slaapkamer appartementen met zwembad in Umbrie:
Agriturisme Umbrie; Casa Paciano; Borgo Trevine; Il Ranco; Locanda Paradiso; Il Borgo; Agriturismo Niccone; Borgo Spoleto; Agri Uliveto; Vacanze Lisa; Vakantiewoning La Pergola; Agriturismo boerderij bij Tuoro sul Trasimeno; Appartamento Lago Trasimeno; Il Belvedere; Casa Cortona; Montone Rental; Holiday Rental Tuoro; Il Riccio vakantiehuisje; La Bella Cortona; Bellissima Locanda; Casale Trasimeno; Bellavista; La Vigna; Agriturismo Il Frutteto;

appartementen met 3 of meer slaapkamers en zwembad in Umbrie:
Casa Paciano; Borgo Trevine; Agr. Niccone; Casa Preci; Terrazza di Preci; Il Belvedere; Villa Bazzarri; Casa Cortona; Montone Rental; Agriturismo Pietralunga

appartementen zonder zwembad in Umbrie:
Vakantiehuis in Spello; Perugia huurhuis in centrum; La Romantica;

vakantiewoningen en appartementen in Umbrie per tipologie of streek:
vakantiehuizen Tibervallei; vakantiewoningen Trasimeense Meer; Spoleto vakantie
boerderij (agriturisme) vakantie; vakantiewoningen voor rolstoelgebruikers in Umbrie; vakantie met uw hond in Umbrie;

ter voorbereiding van vakantie in Umbrie:
uitgebreide informatie over Umbrie (in het engels)
annulerings- en reisverzekering afsluiten; algemene informatie over Umbrie; het weer in Umbrie; wat in Umbrie te doen; italiaans koken; fietsen in Umbrie; wandelen in Umbrie; links over Umbrie; landkaartenfly and drive

andere informatie
FAQUmbrie expertNeem contact op; site map; disclaimervoorwaarden

Huis in Umbrie of Toscane kopen

© Copyright Willemijn Lindeboom & Saskia van der Bolt - Villa in Umbria 2003 - 2010
Partita IVA: 02781540543 (Italiaans BTW nummer)

 

Want to spend your holiday in Umbria? See all Umbria holiday rentals here or contact Villa in Umbria directly.

 

WHERE TO FIND THIS HOLIDAY HOME BETWEEN ORVIETO AND TODI

Back to the description of the holiday home close to Orvieto in Umbria

 

VIDEO VAN IL BELVEDERE:

 

 

Terug naar de beschrijving van Il Belvedere

 

 

Commentaar van gasten van Il Belvedere

Terug naar de beschrijving van Il Belvedere

 

uit 2009:

alles was ok heel gezellig en vooral rustig geen opmerkingen en doe de eigenaares nog eens de groeten van ons

fam. M.

 

onze vakantie in Umbrie is ons uitstekend bevallen. Het appartement was erg sfeevol en met liefde ingericht. Bij aankomst was er  een verassingspakket met koffie, suiker en koekjes, meer dan genoeg grote handdoeken en badlakens en genoeg toiletpapier voor de gehele twee weken.
Lakens en handdoeken werden keurig vervangen na een week en de gastvrouw was vreselijk aardig en behulpzaam, een beetje kennis van het engels zou het wat makkelijker maken maar dit had ook zo z'n charme.

Het zwembad had gelukkig  weinig chloor en werd dagelijks schoongemaakt en inderdaad wij hebben genoten van het zeer fraaie uitzicht vanuit het zwembad.

Ik heb geen aanmerkingen en denk dat ik volgend jaar weer naar Umbrie wil.

met vriendelijke groet, Jolanda

 

Even wat feedback: we hebben echt een fantastische tijd gehad in Umbrie (Il Belvedere, Agriturismo Gubbio en Agri Uliveto)!

Dank voor de hulp bij reservering, en het overleg over de aankomst na annulering van de aanvankelijk geplande vlucht! 

MVG, Carolien en Mick

 

Wij hebben dit jaar in appartement Rosato- Il Belvedère gezeten.

Op zich prima. De inventaris is vrij compleet. Er ontbreekt wel een goede grote bak/hapjespan.

Wij zullen het overigen niet aanraden aan vrienden en kennissen, omdat we de privé-ruimte buiten en daarmee ook de privacy te beperkt vonden.

Een groot contrast met het appartement bij Pienza, waar wij een week eerder verbleven.

Ook nogal wat hinder van wespen.

Hopelijk hebben jullie en de eigenaresse hier iets aan. 

Met vriendelijke groet,

Eric & Annemiek

Reactie Villa in Umbria:
Volgend jaar zet de eigenares plantenbakken tussen de voordeuren met hoge planten erin. Hierdoor zal er meer privacy zijn.

 

Wij hebben twee heerlijke weken doorgebracht in Umbrie. Wij zaten in een kleinschalig Agriturismo "Il Belvedere" (vlakbij Orvieto). Met een prachtig uitzicht over het meer van Corbara.

Het appartement voldeed aan al onze wensen en het zwembad bij ons appartement was nog groter dan wij gedacht hadden. Doordat het wat hoger gelegen is heb je er altijd een heerlijke verkoelende wind waaien en tevens kan je ook nog eens genieten van een prachtig uitzicht.

De eigenaren hadden bij aankomst een welkomspakket voor ons klaarstaan. Dat gaf ons onmiddellijk een welkomsgevoel.

Wij hebben veel van de omgeving gezien zoals Orvieto, Todi, Baschi en wij zijn zelfs twee keer naar Rome geweest. Een keertje met de auto en een keertje met de trein die je in Orvieto kan nemen.

Verder hebben wij heerlijk gegeten en genoten van de wijn die uit de omgeving van Orvieto komen.

De eigenaresse was een ontzettende aardig en gastvrije vrouw en wij zullen met hele fijne herinneringen terugdenken aan onze Zomervakantie in Umbrie.

Met vriendelijke groet,

Laszlo, Simone, Simon, Ariana en Anouschka

 

Beste Saskia en Willemijn, 

Met plezier kijken Mirjam en ik terug op de week verblijf in Rosato. Een week met zo'n mooi weer dat het zwembad nog aantrekkelijk was. En de omgeving ook. Orvieto, Todi, Civitella en Civita lagen er mooi bij.  Spoleto was ook een mooie trip.

Een pracht locatie.Bedankt voor de geboden mogelijkheid en de zorgvuldige berichtgeving.

Hartelijke groeten en mogelijk tot ziens bij een andere mogelijkheid. Succes met deze onderneming.

Leo

PS. Ik ben vergeten te melden dat we het rijk alleen hadden. Dat levert uiteraard een andere situatie op: zonder buren, maar dat wisten jullie waarschijnlijk al.

 

Van voor 2009:

Nos tempo este molto piacere.
Grazie e Ciao!

Erwin e Barbara

 

Beste Willemijn,

We hebben een heerlijke week in Umbrië doorgebracht. De eigenaresse was zeer gastvrij en vriendelijk. Er stond zelfs een mandje met specialiteiten klaar toen wij aankwamen. Het huis was prachtig gelegen. Goede bedden, goede douche, fijn zwembad met ligstoelen. Ook een keuken met alles wat nodig is om te kunnen koken en een bbq, kortom goed. Veel te zien en te doen in de omgeving.

Een kanttekening is de geluidsisolatie tussen de appartementen. Doordat er een afgesloten tussendeur aanwezig is, is er eigenlijk geen geluidisolatie tussen de appartementen, omdat het geluid via deze deur gaat. We moesten daar even aan wennen maar hebben overigens geen last gehad. Ook omdat de vakantieburen en wij met elkaar rekening hebben gehouden.

Een tip is het ( voor zover toegestaan) plaatsen van een spiegel langs de weg ( tegenover de inrit/uitrit) omdat de uitrit niet overzichtelijk is en via de spiegel te zien is of er verkeer van links/rechts komt.

Omdat we na deze week nog een week in Noord-Italië en een week in Zuid Duitsland hebben doorgebracht kunnen we aardig vergelijken en was dit het beste appartement van de drie.

Kortom wij gaan zeker weer naar deze regio - en er is geen beletsel om dat niet via villainumbria te doen - misschien wel naar dezelfde plek.

We hopen dat jullie hier wat aan hebben,

met vriendelijke groeten, Monique, Robine, Romée en Koen

Reactie Villa in Umbria: de deur is inmiddels dichtgemetseld en nu dus een gewone muur, dus het geluidsoverlast is opgelost.

 

'I will return whenever I can' were the first words I have spoken after my stay at this farm. At arrival we were given a warm welcome, making us immediately feel at home. The apartments are very nicely furnished, basic but complete and very elegant.
There are few apartments, making a stay here tranquil and with a friendly feel. The farm is in a beautiful spot, very good views on Lake Corbara.
Therefore, I really would like to return here!

Gianvito

 

Thanks for the lovely stay!
We have had a very good stay and enjoyed the views and the excellent apartment.
We will certainly come again!

Thanks, Anna

 

Terug naar de beschrijving van Il Belvedere